Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Jánske ohne 22.6 2024

GALÉRIA
Dátum: 26.06.2024
Autor: Marcela Kapustová (starostka)
Jánske ohne 22.6 2024

Jánske ohne 22024

Sobota plná prekvapení.

Týždeň intenzívnych priprav od kosenia parku, navážania dreva, stavanie vatry až po prípravu lavíc a stolov  vyvrcholilo sobotnou akciou Jánske ohne.  Výpadok elektriny trvajúci skoro6 hodín preverilo vynaliezavosť našich chlapov a detské divadelné predstavenie v podaní prešovského divadla Babadlo sa za pomoci elektro centrály mohlo začať . Najmenšie deti si vychutnali  klasickú rozprávku Danka a Janka.

Po predstavení sa deti mohli zabaviť na penovej show pripravenou našimi hasičmi. Tak ako sa na tento deň patri ani toto nebolo bez problémov. Deti si to napriek tomu užili.

Za podpory intenzívneho lejaku sme sa pustili do tomboly. Vďaka dobrodincom ,sponzorom sa nám podarilo pripraviť darčeky pre všetkých 72 deti. A keďže sme mali tombolu aj pre dospelých potešili sme aj výhercov dospeláckej tomboly.

Podvečer sa počasie kus umúdrilo  a my sme sa mohli zabaviť pri muzike našich domácich muzikantoch.  Po hudobnom zahriati nás rozohnila skupina Bigľajs zo Spišskej Novej Vsi.

Veľké ďakujem  patrí všetkým, ktorí svoj čas venovali príprave ale aj tým, ktorí obetovali zábavu  práci v bufete. Ďakujme vám za to, že ste prišli a užili si spoločné chvíle.